Ноутбук TUF Gaming A15 – це високонадійна геймерська платформа для перемоги в будь-якій грі. У його апаратну конфігурацію входить нова відеокарта GeForce RTX 2050 для ноутбуків, що забезпечує плавне зображення на дисплеї з частотою оновлення 144 Гц, який здатний показувати всі відтінки колірного простору sRGB. Потужний процесор AMD Ryzen 7 гарантує швидку роботу в широкому спектрі завдань, а вдосконалена система охолодження допомагає підтримувати його продуктивність на високому рівні за мінімального рівня шуму. Ноутбук відповідає військово-промисловому стандарту надійності й наділений акумулятором високої ємності, що робить його чудовим вибором для геймерів, які постійно перебувають у русі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 24.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 256 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus TUF Gaming |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Частота оновлення екрана | 144Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 254 ₴









