16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, 250nits, Intel Core i7-13650HX (2.6 - 4.9 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, GPU - 6 ГБ, без операційної системи, підсвічування клавіатури, TPM модуль, 2.5 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13650HX (2.6 - 4.9 ГГц) |
| Тип процесора | Core i7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 354 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 90 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 30.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 264 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | NumberPad |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus ROG Strix |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 165Hz |
| Яскравість | 250nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 059 ₴










