16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, Intel Core i3-1220P (3.3-4.4 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, UEFI Shell, підсвічування клавіатури, TPM модуль, 1.64 кг, синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Синій |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1220P (3.3-4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358 мм |
| Вага | 1.64 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 252 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Acer TravelMate |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для студента;до 25 000 грн;до 30 000 грн;з SSD-диском;з ве |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 617 ₴









