15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 2050, GPU - 4 ГБ, UEFI Shell, 57 Втг, підсвічування клавіатури, 2.1 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 362 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 57 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 26.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 240 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Nitro |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 102 ₴








