Acer Aspire 5 A515-57 — універсальне рішення для користувачів, які шукають надійного помічника для роботи та навчання. Призначений для широкого кола користувачів, впорається з повсякденними задачами, роботою з документами, відтворенням мультимедійного контенту.
Пропонує стандартний екран на 15,6" дюймів, з яким зручно працювати та відпочивати за переглядом фільму. Рамки екрана доволі тонкі, що робить дизайн ноутбука більш сучасним.
Клавіатура зручна для набору тексту, має цифрову панель для вводу числових даних, що оцінять фінансисти, бухгалтери та студенти економічних факультетів, тобто користувачі, які часто мають справу з цифрами. Тачпад допоможе комфортно працювати без мишки, наприклад, у дорозі чи поза офісом.
Начинки моделі вистачить для повсякденних задач, роботи в офісі, навчання, створення презентацій. Місткий накопичувач допоможе зберігати необхідні файли, програми, свої напрацювання, звітність, фотографії тощо. Ноутбук також підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
У дизайні приваблює тонким корпусом (товщина складає всього 17,95 мм), а також стильним оформленням. Acer Aspire 5 A515-57 буде однаково мати гарний вигляд в офісі бізнес-центра, навчальній аудиторії чи у домашньому інтер'єрі.
Під’єднуйте або заряджайте пристрої за допомогою різноманітних роз’ємів. Ви отримуєте збільшення продуктивності та функціональності для виконання будь-якого завдання.
Легко виконуйте щоденні завдання завдяки повній лінійці функцій, які вдосконалюють вашу роботу, як-от охолодження TwinAir, вебкамера 1080p і клавіатура із забором повітря.
Коли вам не потрібно турбуватися про те, що відбувається позаду, ви працюєте ефективніше. Завдяки вдосконаленому розмиванню тла можна не відволікатися.
Завдяки корекції погляду за підтримки ШІ автоматично налаштовуйте кут зору та підтримуйте критично необхідний зоровий контакт із найважливішими з’єднаннями.
Завдяки автоматичному кадруванню, яке забезпечує найкращий ракурс, ви будете на першому плані та по центру й отримаєте більш захоплюючий, природний досвід.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3 1215U (3.3-4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 362.9 мм |
| Вага | 1.76 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 48 Втг |
| Ємність батареї | 48 Вт·год |
| Інтерфейси та підключення | LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 237.8 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 26 795 ₴









