Фантастична реальність
Ваш ігровий світ стане більш реалістичним, ніж будь-коли раніше. Роздільна здатність QHD, що в 1,7 раза перевищує щільність пікселів у форматі Full HD, забезпечує неймовірно деталізоване, чітке зображення. Насолоджуйтеся повнішим оглядом і більшим простором для охоплення всіх подій.
Реагуйте в режимі реального часу
Швидкість проходження сцен. Частота оновлення 180 Гц усуває затримки для захопливого ігрового процесу з надплавними діями. Нападайте на ворогів, тільки-но побачивши їх, завдяки часу відгуку 1 мс (GtG) і кадрам із мінімальним розмиттям.
AMD FreeSync
Надзвичайно плавний розважальний досвід. AMD Radeon FreeSync синхронізує частоту оновлення монітора та відеокарти, щоб зменшити розмиття зображення. Дивіться фільми та грайте в ігри без перебоїв. Навіть швидкі сцени виглядають цілісними та плавними.
Знаходьте приховані деталі, які інші не помічали
Дивовижна графіка з HDR10. Калейдоскоп відтінків наповнює ігрові сцени життям, що робить їх яскравішими, ніж будь-коли раніше. Розкрийте таємниці, що ховаються в тінях, завдяки глибокому темному чорному кольору, яскравому білому та надзвичайно деталізованій роздільній здатності.
Режим захисту очей і зниження мерехтіння екрана
Грайте ще довше. Режим захисту очей мінімізує синє світло, щоб допомогти вашим очам розслабитися та почуватися комфортно під час тривалої гри. Odyssey G5 також зменшує дратівливе та стомлююче мерехтіння екрана, тож ви можете довше зосереджуватися, менше відволікаючись і напружуючи очі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;1 х HDMI |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 48 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів |
| Тип монітора | Безрамковий;Для відеомонтажу;Для програміста;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 1 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 10 900 ₴










