Samsung Odyssey G3 S24DG300EI – стильний геймерський монітор, який гармонійно доповнить ваш ігровий простір. Завдяки трьом надтонким рамкам віртуальний світ стане реальністю.
Частота оновлення 180 Гц і час відгуку 1 мс (MPRT)
Швидко переміщайтеся по ігровій сцені з частотою оновлення 180 Гц, яка унеможливлює затримки та забезпечує неймовірно плавний ігровий процес. Час відгуку 1 мс (MPRT) і зображення без розмиття дають змогу миттєво реагувати на атаки ворогів.
Технологія AMD FreeSync
Насолоджуйтеся бездоганно плавними рухами за допомогою технології AMD Radeon FreeSync, яка забезпечує ідеальну синхронізацію частоти оновлення монітора та графічної карти, усуваючи обриви зображення. Отримуйте задоволення від безперервного перегляду фільмів та гри. Навіть найдинамічніші сцени вирізняються плавністю та чіткістю.
Зловіть ворогів, що ховаються в тіні, завдяки поліпшеній контрастності
Еквалайзер чорного регулює яскравість у темних ділянках, що дасть вам змогу помічати ворогів, які зачаїлися, навіть у найпотаємніших куточках.
Технологія Virtual Aim Point
З віртуальним екранним прицілом Virtual Aim Point ви будете потрапляти точно в ціль. Перехрестя прицілу на екрані забезпечує новий рівень точності в будь-якій грі. Тому що точність може означати різницю між життям і смертю.
Режим захисту очей Eye Saver і знижене мерехтіння екрана
Дозвольте собі грати ще довше з режимом Eye Saver, який зменшує синє світло, знижує напругу очей і забезпечує комфорт протягом довгих ігрових сеансів. Монітор Odyssey G3 також мінімізує дратівливе та стомлююче мерехтіння екрана, щоб ви могли довше утримувати увагу, не відволікаючись і не втомлюючись.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;1 х HDMI |
| Вага з упаковкою | 5.6 кг |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота видимої зони | 295.81 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 24" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | Mega |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Поворот монітора (Swivel) | -15° ~ +15° |
| Поворотний екран (Pivot) | -2° ~ +92° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 120 |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 544 x 333.3 x 92 мм |
| Розміри з підставкою | 544 x 498.7 x 234.2 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 25 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології поліпшення зображення | Black Equalizer, Flicker Free, sRGB 95%, Eco Saving Plus, Eye Saver Mode, HDR 10 |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Широкоформатний, Безрамковий, Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Ширина видимої області | 525.89 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 5 938 ₴










