Монітор MSI Pro MP273AР з безрамковим екраном діагоналлю 27 дюймів здатний забезпечити максимальний рівень комфорту для тривалої повсякденної роботи за комп'ютером. Технології захисту зору знижують втому очей і сприяють безпечнішому перегляду. Матриця IPS незалежно від положення перегляду демонструє реалістичну картинку з природним передаванням відтінків.
Працюйте з дому, проводячи онлайн-конференції, або просто відпочивайте за переглядом відео із захопливою чіткістю екрана, роздільною здатністю Full HD (1920x1080). З надзвичайно широким кутом огляду по вертикалі та горизонталі у 178 градусів. Монітор оптимізує колір і яскравість екрана, щоб ви могли насолодитися кожною деталлю в найкращому вигляді, і забезпечує стабільну якість зображення під будь-яким кутом.
Немає проблем, якщо ви хочете працювати або вчитися з двома пристроями, серія PRO MP273AР підтримує 1 х HDMI, 1 х DisplayPort та 1 х VGA, зберігаючи гнучкість підключення для ваших численних пристроїв. Завдяки двом вбудованим динамікам користувачі могли слухати аудіофайли, брати участь в онлайн-конференціях або редагувати відео в будь-який час, не носячи з собою навушники.
Неважливо, де ви вирішили поставити монітор - завдяки регульованій підставці будь-яке місце розташування буде ідеальним. Завдяки конструкції з кріпленням VESA ви можете повісити екран на стіну в будь-якому місці вашого будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х DisplayPort;1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага з упаковкою | 7.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 3 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.3114 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 106% |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 5 892 ₴









