Монітор MSI Pro MP245V - це дисплей з діагоналлю 23.8 дюйма: оптимальний розмір для роботи з програмним кодом, проектування веб-сайтів та інших професійних завдань. Функція Eye-Q Check: перевірка зору для запобігання втомі очей. Сертифікація ергономічності TÜV: зменшення мерехтіння екрану (Anti-Flicker) та зниження інтенсивності синього світла (Less Blue Light).
Надійний помічник
Працюйте з дому, або просто розважайтеся вдома із захоплюючою чіткістю екрана з роздільною здатністю Full HD (1920x1080). З дуже широким кутом огляду по вертикалі та горизонталі 178 градусів. Він миттєво оптимізує колір і яскравість екрану, щоб ви могли насолодитися кожною деталлю у кращому вигляді, забезпечуючи стабільну якість зображення під будь-яким кутом.
Висока частота оновлення 100Гц
Підвищена частота оновлення екрана покращує якість відображення динамічного контенту.
Контрастність 4000:1
Висока контрастність означає глибокий чорний колір і яскравіші світлі відтінки порівняно з моніторами, які не можуть похвалитися такими характеристиками.
Кілька відеовходів
Наявність кількох інтерфейсів (HDMI, VGA) дозволяє підключати монітор до різних джерел відеосигналу.
Чітке зображення в будь-якій обстановці
Спеціальне покриття екрану знижує кількість світла, яке той відображає. Екран з таким покриттям антивідблиску підвищує якість картинки і робить роботу за комп'ютером більш комфортною.
Налаштування положення екрану
Підставка цього монітора дозволяє зручно настроювати кут нахилу екрана.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 2.68 кг |
| Висота видимої зони | 296 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 4000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.275 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2023;LCD;TFT;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 527 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 4 649 ₴








