27", IPS, 1920 x 1080, 100 Гц, 16:9, 300 кд/м2, 1300:1, 19.5 Вт, 2 х HDMI, 1 х VGA, регулювання нахилу, 612.3 x 474.4 x 181.8 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 3 Вт, 4.3 кг, світло-сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA;2 х HDMI |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота видимої зони | 336.3 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 3 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.311 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 19.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 14мс/6мс/4мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 597.9 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 677 ₴










