23.8", IPS, 1920 x 1080, 75 Гц, 16:9, 300 кд/м2, 1000:1, 14.3 Вт, 1 х HDMI, 1 х VGA, регулювання нахилу, 536 x 397 x 177 мм, VESA - відсутній, немає, 2.5 кг, сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | відсутній |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота видимої зони | 296.5 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 10000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.27 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +25° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розміри з підставкою | 536 x 397 x 177 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 14.3 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2023;LCD;TFT;до 10000 грн |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free;Low Blue Light |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync;AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Ширина видимої області | 527 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 868 ₴






