Підключіться до продуктивної роботи з DELL P2425H, це 23.8-дюймовий монітор-концентратор стандарту FHD, сертифікований TÜV за щадний режим роботи для зору, забезпечує підвищений візуальний комфорт.
Незмінність кольору
Стабільні, яскраві кольори за широких кутів огляду завдяки технології IPS.
Частота оновлення
Частота оновлення 100 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавне прокручування і більш плавний рух.
Покращений ComfortView Plus
Знижує шкідливе випромінювання синього світла до 35%, забезпечуючи комфорт протягом усього дня без шкоди для кольору.
Яскраві кольори
Широке колірне охоплення з можливістю відображення до 16,7 млн кольорів колірного простору sRGB 99%.
Підключення до продуктивної роботи
Підключайте свої аксесуари за допомогою широкого спектра портів і підвищуйте ефективність за допомогою послідовного підключення.
Створено для комфорту
Можливість регулювання відповідно до ваших уподобань протягом дня.
Інновації в дизайні
Цей монітор був ретельно виготовлений з екологічно чистих матеріалів, що на 85% складається з переробленого пластику з переробленого пластику та пластику замкненого циклу ITE, 50% переробленої сталі, 100% переробленого алюмінію та щонайменше 20% переробленого скла.
Упаковка з низьким рівнем впливу на довкілля
Цей монітор постачається зі зменшеною кількістю пластику та розміщений у коробці, виготовленій зі 100% відновлюваних матеріалів, придатних для вторинного перероблення. Dell переходить на амортизуюче рішення, повністю виготовлене з волокна, яке не завдає шкоди навколишньому середовищу.
Збереження енергії
Використання режиму PowerNap в Dell Display Manager знижує енергоспоживання до 14,8 %.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Сірий |
| Функції | |
| Веб-камера | Так |
| Розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;1 х HDMI;1 х USB Type-C;1 х VGA;3 x USB 3.2 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | поворотний екран (Pivot);регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 65 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;вертикальні;до 10000 грн |
| Тип монітора | Безрамковий;Для програміста;Для фотографа/дизайнера;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення екрана | 178 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 8 582 ₴








