Agon AG274QXM — крутий монітор від компанії AOC з діагоналлю 27" дюйма для геймінгу. Виріб має IPS-матрицю та роздільну здатність 2560x1440. Час відгуку — 1 мс. У динамічних іграх такий параметр особливо важливий, оскільки він відповідає за відсутність шлейфів під час руху персонажа.
Особливість моделі полягає у підтримці технологій mini-LED і HDR1000. Завдяки їм монітор поєднує в собі найвищу яскравість, відмінну якість зображення та рівномірні кольори при більш компактних розмірах.
Пристосуйте свій дисплей до гри одним натисканням кнопки. Перемикайте налаштування між вбудованими налаштуваннями для ігор FPS, гонок або RTS або налаштуйте власні ідеальні умови та збережіть їх. Клавіатура налаштувань AOC дозволяє швидко та легко перемикати профілі або налаштовувати функції.
Завдяки Shadow Control ви зможете освітлити або затемнити темні частини гри, при цьому на загальну картинку це не повпливає.
Безрамковий екран дозволяє при наявності декількох ідентичних виробів створити мультимоніторну конфігурацію. Така можливість дозволить глибше поринути у події динамічної гри або захопливого фільму. Також таку конфігурацію часто використовують для роботи з редагуванням фото чи відео.
З інтерфейсів наявні HDMi, DisplayPort та USB Type-C. Саме за допомогою них можна з'єднувати між собою монітори, підключати їх до джерела відеосигналу та дивитися контент із зовнішніх накопичувачів. Переглядати фільми стане набагато цікавіше завдяки вбудованим колонкам.
Для зручності користування висоту та кут нахилу монітора можна легко змінювати. Завдяки наявному кріпленню VESA його можна підвішувати на стіну, що зможе значно зекономити простір в кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;1 х Microphone;1 х USB Type-C;2 х HDMI;4 x USB 3.2 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 5 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність хххх:1 | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | RGB подсветка;USB-концентратор;вбудований перемикач KVM;гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -20° ~ +20° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | Mini LED |
| Регулювання за висотою, мм | 120 |
| регулювання нахилу | -3° ~ +21° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 55 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2023;LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium Pro;NVIDIA G-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий;Для відеомонтажу;Для програміста;Для фотографа/дизайнера;Широкоформатний;Геймерський |
| Колір корпусу | червоно-чорний |
| Час реакції матриці | 1 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 170 Гц |
- Ціна: 27 207 ₴






