Турбота про ваш зір
Завдяки Acer VisionCare ваші очі віддячать вам пізніше.
Плавне відтворення
Низький час відповіді означає менше фантомних зображень і кращу якість.
Ширококутний перегляд
Залишайтеся на місці завдяки куту огляду до 178°.
Чудові кольори
Кращий дисплей із природними кольорами та чудовим коефіцієнтом контрастності.
Особливості:
- IPS-дисплей - яскраві кольори з кутом огляду до 178°.
- 6-бітна глибина кольору — Дивовижно плавні зображення.
- Час відгуку 1 мс — Швидко реагуйте на те, що бачите на екрані.
- BlueLightShield — зменшує вплив синього світла.
- Дизайн ZeroFrame — Покращений досвід та максимальна видимість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 802 ₴






