Роздільна здатність Full HD
Більш чіткі зображення в повному кольорі. Монітори Acer переносять користувача в ідеальний барвистий світ у форматі Full HD 1920x1080 та забезпечують оптимальне природне та чітке співвідношення контрастності.
Частота оновлення 100 Гц
Завдяки високій частоті оновлення 100 Гц і технології Visual Response Boost, яка забезпечує час відгуку 1 мс, під час гри кадри будуть плавно змінювати один одного практично без ефекту розмитості.
Технологія VRB дає змогу знизити час відгуку MPRT (Moving Picture Response Time) до 1 мс. Це досягається завдяки швидкому вимкненню підсвітки або порожнім чорним вставкам між кадрами (їх ще називають «миготінням»). Цей ефект менш помітний під час швидкої зміни кольорів.
Radeon FreeSync дає можливість забути про перешкоди, затримки, викривлення та «розриви» зображення, які не дають повністю зануритися в світ гри. Сучасні технології гарантують ідеальне відтворення навіть за високої частоти кадрів.
Технологія Ultra-Low Blue Light
Технологія BlueLightShield зменшує дію синього світла, яке може бути потенційно небезпечним, у спосіб регулювання колірного відтінку та яскравості. Ви можете легко знайти та вибрати чотири різних параметри фільтра на екрані через екранне меню, щоб знайти найкраще, що підходить для цього завдання.
Технологія Flicker-Less
Технологія Flicker-Less усуває мерехтіння екрана, забезпечуючи стабільне подавання живлення на дисплей. Це мінімізує випадки зорового напруження та інших потенційно небезпечних очних захворювань, коли ви втягнуті в тривалі, затягнуті ігрові сесії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI;1 х VGA |
| Висота видимої зони | 260 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.241 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 492 x 287 x 69 мм |
| Розміри з підставкою | 492 x 380 x 192 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 30 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології поліпшення зображення | ZeroFrame, VisionCare 1.0, 99% sRGB, Low Dimming, ComfyView, Flicker-Less, Blue Light Filter |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Широкоформатний, Безрамковий, Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 479 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 3 526 ₴





