У світі, де межі реальності та віртуальності непомітно зливаються, монітор 2E GAMING R2723BV відкриває нові горизонти для геймерів та професіоналів. Модель зі співвідношенням сторін 16:9 має діагональ екрана 27 дюймів та оснащена вигнутою VA-матрицею 1500R. Вона вирізняється яскравістю 300 кд/м², високою контрастністю 4 000:1, частотою оновлення 165 Гц і швидкість відгуку 6 мс. Завдяки роздільній здатності 1 920 х 1 080 забезпечено яскраве та чітке зображення з кутами огляду 178°/178°. Конструкцією передбачено можливість настінного встановлення (VESA 75 х 75) і вбудований блок живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 3 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 4000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 33 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2023;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;З вигнутим екраном;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 6мс |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 019 ₴

