Модель 2E D2423B із діагоналлю екрана 23,8″ є вдалим вибором для тих, хто шукає якісний монітор із новітніми функціями. IPS-матриця має роздільну здатність 1 920 х 1 080 пікселів і співвідношення сторін 16:9. Яскравість моделі становить 250 кд/м², а контрастність – 1 000:1. Зі швидкістю оновлення зображення 75 Гц і часом відгуку 5 мс відтворення відео та ігор буде рівномірним із багатою динамікою. Кути огляду: 178°/178°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х HDMI;1 х VGA |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | Да |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 19 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;дешеві |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴


