За трьома виготовленими з загартованого скла панелями корпусу CORSAIR iCUE 7000X RGB формату Full-Tower ATX всі компоненти вашої системи будуть видні як на долоні: простір для одночасної установки до трьох 360-міліметрових радіаторів, система прихованої прокладки кабелів і чотири входять в комплект вентиля RGB ELITE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 19.8 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 450 мм |
| Гарантія | 12 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 8 3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 6 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 190 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 225 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;контролер вбудованого підсвічування;контролер швидкості обертання вентиляторі |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Extended-ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Corsair iCUE 7000X |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | круті;прозорі |
| Типорозмір | Full Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 965 ₴










