
Кондиціонер Ardesto ACM-09ERP-R32-WI-FI-AG-S, 25 м2, ERP інвертор, A++/A+, до -20С, Wi-Fi, R32 (ACM-09ERP-R32-WI-FI-AG-S)
16 708 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00126212
+380 (93) 804-84-30
Енергоефективний кондиціонер ARDESTO з ERP-інвертором допоможе створити комфортні умови в оселі чи офісі у будь яку пору року (до -20°С). Для зручності керування пристроєм у комплекті постачання надається пульт ДК та модуль бездротового зв’язку, що дає змогу віддалено налаштовувати кондиціонер через Wi-Fi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип компресора | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптація до від'ємної температури | -15 C |
| Вага внутрішнього блока | 8 кг |
| Вага зовнішнього блока | 23.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку | 720 x 270 x 495 мм |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Wi-Fi-модуль |
| Колір | Білий |
| Конструкція | спліт-система |
| Країна виробництва | Китай |
| Маркування | 9 |
| Монтаж внутрішнього блоку | настінний |
| Охолодження | 9000 БТЕ/г |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Потужність в режимі обігріву | 2.5 кВт |
| Потужність в режимі охолодження | 2.8 кВт |
| Режими роботи | вентиляція;обігрів;осушення повітря;охолодження;режим сну;турборежим |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 54 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 62 дБ |
| Також шукають | для квартири;економні;зима-літо |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕ/год |
| Тип | Кондиціонер |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | пульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 708 ₴







