Килимок для мишки Razer Firefly V2 (RZ02-03020100-R3M1)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | ігрові;з підсвічуванням |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 355 х 255 х 3 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 904 ₴





