При створенні ідеального ігрового середовища естетика це все. Створи правильний настрій за допомогою ігрового килимка з регульованим підсвічуванням HP Pavilion 400. Вбудований порт USB також дозволяє легко підключати інші пристрої. Текстурована поверхня площею 350 x 280 мм ідеально підходить для самих різних стилів гри. Налаштуй багатобарвну LED підсвітку килимка для миші за допомогою всього однієї кнопки. Основа з натурального каучуку виключає непотрібне ковзання килимка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | USB роз'єм;прошиті краї |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | ігрові;з підсвічуванням |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 350 x 280 мм |
| Товщина | 3.1 - 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773 ₴


