Килимок для мишки AOC MM300M Mouse Mat M Black (MM300M)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 330 x 260 х 3 мм |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴





