
Акумулятор до ноутбука TOSHIBA Satellite C55 (TA5195L7) 14.8V 2600mAh PowerPlant (NB510160)
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 00-00140041
Акумулятор для ноутбука
TOSHIBA Satellite C55 (TA5195L7) 14.8V 2600mAh
- це важлива частина портативного комп'ютера, яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм і забезпечує можливість залишатися завжди в мережі.
Оригінальні елементи фірми Samsung найкращої якості і добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ.
Надійний адаптер змінного струму дає можливість одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм.
Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тесту за різними критеріями.
Перевагами вибору наших батарей є: низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1600mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 4 cell |
| Напруга | 14.8V |
| Потужність | 38 Wh |
| Розміри | 277.4 x 21.2 x 39.1 мм |
| Тип | Li-Ion |
- Ціна: 1 550 ₴



