Тип підключення - дротове, Кількість ліній - 2 сервери SIP, інтерфейси - 2 x Ethernet (RJ-45) 10/100Mbps
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 2 x Ethernet (RJ-45) 10/100Mbps |
| Вага | 0.55 кг |
| Вибір типу звукового сигналу | Да |
| Гарантія | 36 |
| Голосові кодеки | DTMF;G.711a-law;G.711μ-law;G.722;G.723;G.726;G.729 A/B;iLBC;Opus |
| Дисплей | Да |
| Діагональ дисплея | 2.4" |
| Колірність | кольоровий |
| Країна виробництва | Китай |
| Наявність гучного зв'язку | база |
| Підтримка PoE | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 320 x 240 |
| Тип підключення | дротове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 690 ₴



