PM897 забезпечує підвищену надійність завдяки технології TLC V-NAND. Володіючи швидкістю послідовного запису до 470 МБ/с.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 х 70 х 7 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 3.84 TB |
| Швидкість записування | 470 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 550 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука; великого обсягу |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 112 ₴




