Корпус CS116 розроблений для доукомплектування персональних комп'ютерів середньої потужності. Внутрішній простір моделі сегментируется на 4 слоти PCI, а також 2 зовнішніх відсіки і 4 внутрішніх. У тильній, фронтальної та бокової частинах конструкції передбачені місця для установки додаткових кулерів діаметром 8 і 12 см. Вивід гарячого повітря за межі системного блоку здійснюється через вентиляційні решітки, створені методом перфорирувания панелей. Стінки і внутрішні деталі корпуса виготовлені з високоякісної листової сталі товщиною 0.4 мм.
Модель комплектується блоком живлення потужністю 450Вт, встановленим у верхньому сегменті блоку. Завдяки наявності портів USB 2.0 і 2 аудіовходів, робота з комп'ютером, зібраним на базі цього корпусу, буде досить комфортною для користувача. Конструкційні особливості коробки дозволяють використовувати в ній материнські плати ATX Mini і Micro. Допустима висота охолоджувальних пристроїв для процесорів, встановлених в CS116, становить 15 см. Корпус сумісний з високопродуктивними відеокартами довжиною до 33 см. Стійкість у вертикальній позиції на гладких поверхнях виробу забезпечують чотири циліндричних опорних елемента
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.4 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 150 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 140 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,4 мм; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x8 см;Front 1x12 см |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 185 x 352 x 372 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 1 450 ₴






