GameMax - універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність із тихою роботою - найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за чудової ціни.
В елементній базі блока живлення GameMax застосовано надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блока живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | н.д. |
| Вага (кг) | 6.8 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 410 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;1 x Audio;1 x Microphone |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 3x12 см;Top 3x12 or 2x14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 360/280/240/140/120 mm;Top 360/280/240/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 485 х 465 х 210 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 443 ₴










