Корпус DeepCool CC560 Limited V2 Mid-Tower пропонує визначну цінність завдяки великій сумісності компонентів та повнорозмірному вікну із загартованого скла. CC560 Limited V2 - чудовий варіант для користувачів, які хочуть додати індивідуальності своїм шанувальникам.
Корпус DeepCool CC560 Limited Mid-Tower пропонує видатну цінність завдяки великій сумісності компонентів та повнорозмірному вікну із загартованого скла. CC560 Limited - чудовий варіант для користувачів, які хочуть додати індивідуальності своїм шанувальникам.
Добре вентильований по всьому корпусу, CC560 Limited оснащений передньою панеллю з повітряним потоком і великою сітчастою верхньою панеллю для забезпечення циркуляції свіжого повітря.
Достатньо місця для встановлення високопродуктивних рідинних охолоджувачів «все в одному», а також місце для радіаторів 360 мм спереду або 240 мм зверху.
- Підтримка вентиляторів, що охолоджують, до 6x 120 мм або 4x 140 мм.
- Максимальна висота процесорного кулера: 163 мм
- Максимальна довжина графічного процесора: 370 мм
- Максимальна довжина блоку живлення: 170 мм
Встановіть до 2х 2.5-дюймових твердотілових накопичувачів безпосередньо на задній панелі та 2х 3.5-дюймових жорстких дисків під кожухом у знімному відсіку для дисків для зручності регулювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 7 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 370 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;1 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 170 мм |
| Матеріал корпусу | скло;таль |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;знімний кошик для HDD |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 360/280/240/140/120 mm;Top 280/240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Deepcool CC560 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 1 899 ₴










