COUGAR Uniface Mini - це компактний корпус Mini Tower, який вмістив у свої мініатюрні розміри безліч функцій. Перфорована передня панель, успадкована від свого більшого побратима - Uniface RGB - забезпечує чудову вентиляцію і зберігає фірмовий стиль COUGAR, а ліва панель із загартованого скла демонструє вашу збірку. Uniface Mini з неймовірно компактним компонуванням, що дає змогу встановити до 6 вентиляторів, підтримує GPU до 340 мм, і можливістю вибору між 280-мм (максимум) радіатором водяного охолодження та 160-мм (максимум) повітряним кулером - це доказ того, що хороші результати досягаються в невеликих корпусах.
Перфорована передня панель
Перфорована передня вентиляційна панель є вираженням відмітного візуального стилю COUGAR і забезпечує чудову вентиляцію, об'єднуючи мінімалістську естетику й ефективність охолодження.
Розширена підтримка сучасних технологій
Насолоджуйтеся найкращими сучасними іграми завдяки розширеній підтримці відеокарт діаметром до 340 мм і чотирьох 2,5" SSD-накопичувачів або двох 2,5" SSD-накопичувачів і двох 3,5" HDD-накопичувачів.
Демонструйте якість своєї роботи
Ліва панель із загартованого скла дасть вам змогу продемонструвати свою збірку у всій красі.
Висококласне охолодження
Досить компактне компонування Uniface Mini дає змогу встановити шість вентиляторів і вибрати між 280-мм радіатором водяного охолодження і 160-мм процесорним кулером. Такий величезний потенціал охолодження дає змогу вам зібрати систему своєї мрії, не турбуючись про перегрівання компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 5.64 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 340 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Front 3x12 or 2х14 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;знімний кошик для HDD |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 280/240/140/120 mm;Top 240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 210 х 422 х 390 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Cougar UNIFACE MINI |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
- Ціна: 1 980 ₴










