Класичні, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, PSU - 500 Вт, Слотів розширення - 4, Додатково - Front 1x12 см, Side 1x12 см, Back 1x8 см, GPU - до 240 мм, CPU - 150 мм, 170 x 350 x 305 мм, 2.7, чорний
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага (кг) | 2.7 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 240 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2;2 x USB 2.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 150 мм |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x8 см;Front 1x12 см;Side 1x12 см |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Потужність блока живлення | 500 Вт |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 170 x 350 x 305 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | Casecom GN-1718 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 784 ₴








