Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 1200RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 24 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scythe |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 300RPM |
| Повітряний потік | 33.86 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 17 мм |
| Рівень шуму | 24 дБ |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴

