Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 2200RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 37.1 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 196 г |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 600RPM |
| Особливості | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Споживана потужність | 5.6 Вт |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тиск | 2.59 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴










