Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 140 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 1800RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвічування - немає, рівень шуму - 24.9 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 300RPM |
| Повітряний потік | 72.2 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴










