Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 80 мм, тип підшипника - Fluid Dynamic, 3000RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 80 х 80 х 15 мм |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴






