Тільки те, що потрібно для гри
Серія VENTUS – чудовий вибір для всіх, хто шукає швидку відеокарту. Привабливий дизайн поєднується в цьому пристрої з потужним охолодженням внаслідок вентиляторів TORX FAN 4.0 і технології Airflow Control.
Система охолодження з двома вентиляторами
Величезний радіатор та два вентилятори – запорука тиші та низької робочої температури.
Вентилятори TORX 4.0
У системі охолодження застосовуються вентилятори TORX 4.0, наділені здвоєними лопатями, які служать для покращення фокусування повітряного потоку.
Силові модулі DrMos
Силові модулі DrMOS забезпечують високу ефективність, низькі втрати енергії та точне регулювання напруги.
Запобіжники
Додаткові запобіжники, вбудовані в друковану плату, є ще однією лінією електрозахисту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 4060 TI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.3 Slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина: | 199 мм |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1а;3 x DisplayPort 1.4a |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 165 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 199 x 120 x 42 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 18000 MHz |
| Частота процесора | 2565 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 733 ₴





