Ключові особливості:
- На базі NVIDIA DLSS 3, надефективної арки Ади Лавлейс та повного трасування променів
- Тензорні ядра 4-го покоління: до 4-кратної продуктивності з DLSS 3 порівняно з рендерингом методом грубої сили
- Ядра RT 3-го покоління: до 2-кратної продуктивності трасування променів
- На базі GeForce RTX 4070
- Інтегрований з 12 ГБ GDDR6 192-бітним інтерфейсом пам'яті
- Система охолодження WINDFORCE
- Захисна металева задня пластина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 4070 |
| Довжина: | 261 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1а;3 x DisplayPort 1.4a |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 12 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 261 х 126 х 50 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 20000 MHz |
| Частота процесора | 2490 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 825 ₴









