Блок живлення Frime SM500M 500W розрахований на довгу і безперервну роботу під високим навантаженням, для того щоб виключити перегрів компонентів блоку живлення і збільшити термін їх служби застосований вентилятор типорозміру 120 міліметрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 23A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 24A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2 А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 500 Вт |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Також шукають | недорогі |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴


