Відчуйте елегантну продуктивність із відеокартою PRIME GeForce RTX 4070 SUPER з підтримкою SFF-Ready, яка має компактний дизайн з 2.5 слотами для розширеної сумісності та систему з трьома вентиляторами для чудового повітряного потоку. Його елегантний дизайн легко інтегрується з екосистемою ASUS PRIME, забезпечуючи візуальну привабливість, так і ігрову майстерність.
Свіжий спин
Три перевірені вентилятори Axial-tech оснащені маточкою меншого розміру, що дозволяє використовувати більш довгі лопаті, та бар'єрним кільцем для збільшення тиску повітря вниз для зниження температури, зниження шуму та підвищення продуктивності.
Безшумний режим
Коли температура графічного чіпа опускається нижче 50°C, вентилятори повністю зупиняються, роблячи відеокарту безшумною.
Подвійний шарикопідшипник
Подвійні шарикопідшипники, що використовуються у вентиляторах даної відеокарти, мають вдвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Форм-фактор 2.5 слота
Всі елементи кулера – форма кожуха та радіатора, розташування теплових трубок – оптимізовані таким чином, щоб три вентилятори Axial-tech могли найефективніше використовувати корпусні вентиляційні отвори.
Технологія Auto-Extreme
Процес виготовлення відеокарти повністю автоматизований. Технологія Auto-Extreme дозволяє здійснювати паяння всіх елементів за один етап, що зменшує термічне навантаження на компоненти та робить непотрібним застосування жорстких хімікатів для очищення. Результат – менший вплив виробництва на довкілля, економія електроенергії та надійніший кінцевий продукт.
Задня пластина
Міцна алюмінієва пластина на звороті відеокарти запобігає вигину друкованої плати, захищаючи від пошкоджень компоненти, що знаходяться на ній, і електричні з'єднання. У задній частині є широкий вентиляційний отвір, який служить для того, щоб гаряче повітря не поверталося до кулера відеокарти, а викидалося назовні вихлопними корпусними вентиляторами.
Планка з нержавіючої сталі
Монтажна планка відеокарти виготовлена з нержавіючої сталі марки 304, яка відрізняється високою міцністю та стійкістю до корозії.
Тестування якості
144-годинна програма валідації: суворі тести гарантують надійну роботу пристрою та сумісність із популярними іграми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 4070 Super |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина: | 269 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1а;3 x DisplayPort 1.4a |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 12 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри | 269 x 120 x 50 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 21000 MHz |
| Частота процесора | 2550 MHz |
- Ціна: 35 771 ₴










