10/100BASE-TX Ethernet, LAN - 4, фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL, фільтрація IP-адрес, демілітаризована зона (DMZ), NAT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE;IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с);IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 126 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Підтримка транспортних протоколів | L2TP;PPPoE;PPTP |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Функції міжмережевого екрану | NAT;демілітаризована зона (DMZ);фільтрація IP-адрес;фільтрація MAC-адрес;фільтрація вмісту URL |
| Ширина | 209 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴



