Стильна алюмінієва підставка для ноутбука з великим 180-мм вентилятором і регульованою висотою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 630 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальне навантаження | 2.5 кг |
| Особливості | USB Hub;USB живлення;регульована швидкість вентилятора |
| Розмір | 350 x 255 x 25 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрана до 16 " |
Інформація для замовлення
- Ціна: 904 ₴





