Килимок Zowie P-SR Black (5J.N0241.011 / 9H.N0XFB.A2E)
Ігровий килимок, який виконаний в збільшених габаритах. Завдяки своїм розмірам забезпечує підвищений рівень комфорту при відпочинку в світі віртуальних розваг. Підходить для оптичних і лазерних ігрових маніпуляторів.
Має спеціальну прогумовану основу, яка запобігає ковзанню килимка по поверхні столу, а тому навіть при запеклих ігрових сесіях килимок не буде рухатися. Є зносостійким виробом, не втратить свого виду, навіть після тривалого використання. Килимок забезпечить точний приціл і найбільш плавні рухи, навіть в динамічних моментах гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zowie |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума + тканинна |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 355 x 315 x 3.5 mm |
| Товщина | 3.1 - 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 332 ₴


