Powercom IMD-1025 AP - пристрій безперебійного живлення з автоматичним регулюванням напруги AVR. Для Powercom IMD-1025 AP характерні: повний цифровий мікропроцесорний контроль і режим енергозбереження, автоматичне визначення і вибір частоти 50/60Гц, холодний старт, захист від блискавки і перепадів напруги, захист від короткого замикання і перевантажень, автоматична підзарядка, індикація заміни батареї, автоматична діагностика та перевірка батарей.
Powercom IMD-1025 AP оснащений інформативним кольоровим РК-дисплеєм, що відображає поточний режим роботи ПБЖ, рівень заряду батарей і величину напруги в електромережі (у режимі роботи ПБЖ від батарей, РК-дисплей відображає напругу на виході ПБЖ).
Основні особливості Powercom IMD-1025 AP: потужність 1025 ВА/615 Вт, 12V/7.2Ah * 2 батарея, 6 розеток: 4 IEC320 з резервним живленням 2 IEC320 з фільтрацією.
Також ПБЖ має HOT SWAP (гаряча заміна батарей) і порт USB для зв'язку з комп'ютером.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.4 кг |
| Вхідна напруга | 162 до 275 В |
| Вихідна потужність | 615 Вт |
| Вихідна напруга | 1025 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Клас товару | для робочих станцій;з автоматичною стабілізацією |
| Кількість вихідних розеток | 3/2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | ступенева синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
- Ціна: 8 190 ₴

