для відеоспостереження, для домашніх ПК, з автоматичною стабілізацією, лінійно-інтерактивний (line interactive), 390 Вт, 650 В*А, модифікована синусоїда, 170 до 250 В, 12V / 7.5AH x 1, 95х315х160
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 5 мін |
| Вхідна напруга | 170 до 250 В |
| Вихідна потужність | 390 Вт |
| Вихідна напруга | 650 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7.5AH x 1 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК;з автоматичною стабілізацією |
| Кількість вихідних розеток | 2/0 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 95х315х160 |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | модифікована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 291 ₴






