для відеоспостереження, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 480 Вт, 600 В*А, 145 до 275 В, LCD - дисплей, 360 x 230 x 330, 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Вхідна напруга | 145 до 275 В |
| Вихідна потужність | 480 Вт |
| Вихідна напруга | 600 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 678 ₴


