
Блок живлення до ноутбуку Extradigital APPLE MacBook Air 45W, MagSafe2 (PSA3828)
1 098 ₴
- В наявності
- Код: 00-00079929
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL APPLE MacBook Air 45W, MagSafe 2 (PSA3828)
Блок живлення ExtraDigital для ноутбуків Apple - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним.
Блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL APPLE MacBook Air 45W, MagSafe2 забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Блок живлення ExtraDigital для ноутбуків Apple - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним.
Блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL APPLE MacBook Air 45W, MagSafe2 забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 73 мм |
| Вихідна напруга | 14.85 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.05 А |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 28 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴




