AM4, 4 ядра, 8 потоків, 3.8 GHz, 4.0 GHz, TDP - 65W, 7nm, L1: 256KB, L2: 2MB, L3: 4MB, Radeon Vega 6, Zen 2, Tray+кулер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Роз'єми | AM4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | є |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2 |
| Архітектура ядра AMD | Zen 2 |
| Версія PCI express | 3.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.8 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 21.07.2020 |
| Кількість потоків процесора | 8 потоків |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 6 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Розблокований множник | немає |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Також шукають | бюджетні для ігор;для gtx 1050 ti;для rx 580;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;хоро |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | Tray+кулер |
| Тип сокету | AM4 |
| Частота графічного процесора | 1700 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 668 ₴

