HP 255 G10 — чудовий варіант для тих, хто шукає комфортний пристрій для роботи, навчання чи розваг. Завдяки високоякісним компонентам та передовим технологіям цей ноутбук гарантує бездоганну продуктивність та зручність використання в будь-яких умовах.
Екран діагоналлю 15.6 дюйма з роздільною здатністю Full HD і антивідблисковим покриттям допомагає забезпечити якісне та чітке зображення. Ви зможете працювати з текстами, фотографіями та відео без зайвих зусиль.
Збалансована начинка представлена процесором AMD Athlon 7120U, оперативною пам'яттю на 8 ГБ та SSD-накопичувачем на 256 ГБ. Сховище даних дозволить зберігати на ноутбуці необхідні документи, робочі чи навчальні презентації, фільми, фотографії та улюблені колекції пісень, а також значно пришвидшить запуск системи.
Пристрій має ергономічну клавіатуру з розділеними клавішами, яка допоможе швидко набирати текст і уникати помилок, а тому сподобається копірайтерам, викладачам і студентам. За допомогою вебкамери та мікрофона можна буде проводити онлайн-співбесіди, відвідувати онлайн-лекції чи спілкуватися з командою про новий проєкт.
HP 255 G10 — надійний пристрій для щоденної роботи й розваг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | AMD Athlon Silver 7120U (2.4 - 3.5 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 1.52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 255 |
| Також шукають | 2024 року;бюджетні;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для студента;до 25 000 грн;до 30 00 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 13 272 ₴





