Voltitronic on-line RT-2KS-LCD - ДБЖ потужністю в 1800 Вт від відомої компанії Ritar. Виконаний в класичному вигляді, в корпусі з якісного металу чорного кольору. Має 8 розеток для підключення і LСD дисплей. Даний ДБЖ відмінно підійде для збереження і нормального відключення офісної і побутової техніки не великий потужності, від мережі. У даному ІБП є вбудована акумуляторна батарея 6 шт. 12В 7,5мАг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 140 до 275 В |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Вихідна напруга | 2000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7.5AH x 6 |
| Клас товару | для мережевого обладнання;для серверних стійок |
| Кількість АКБ | 6 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 482 х 600 х 87 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний;монтуємий в стійку |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 187 ₴

