s1700, 12 ядер, 20 потоків, 2.1 GHz, 4.1 GHz, TDP - 65W, 10nm, L2: 2.50MB, L3: 25MB, Intel UHD Graphics 770, Alder Lake, Tray
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Роз'єми | S1700 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | немає |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| Базова частота графічного процесора | 350 MHz |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Внутрішня тактова частота | 2.1 GHz |
| Гарантійний термін | 12 |
| Дата виходу | 4 квартал 2021 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 770 |
| Кількість потоків процесора | 20 потоків |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.1 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.45 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2.50MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 25MB |
| Покоління процесорів Intel | Alder Lake |
| Розблокований множник | Да |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Також шукають | ігрові;для rtx 2060;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;з розблокованим |
| Техпроцес | 10nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | Tray |
| Тип сокету | s1700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 461 ₴

