GameMax Revolt — це сучасний геймерський корпус, що вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому неабияк полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання на його основі високопродуктивної системи.
Для корпусу характерна низка важливих особливостей: прекрасне обдування, сумісність за розмірами з практично всіма сучасними материнськими платами та відеокартами, а також підтримання інтерфейсу USB 3.0.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.5 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 340 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см;Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 265 ₴









